Славея Сиракова плаче, смърт я натъжи страшно много (СНИМКА)
Славея Сиракова тъгува по загубата на домашен любимец. Красавицата е разстроена, след като си е отишло сладкото й кученце, към което е била страшно привързана.
Голямата дъщеря на Наско Сираков и Илиана Раева публикува в социалната мрежа снимка с милото създание, известявайки за кончината му.
"R.I.P.! Смелото сърце... Завинаги в нашите сърца!", пише разстроената Славея към фотоса с домашния любимец, с който семейство Сиракови са се сбогували.
Какво четем:
🔴 Какво да направи Дългия, да пребие Бойко с лопата ли?🔴 Ако търсите работа и имате нужда от пари, тази икона трябва да си сложите в дома- ще ви помогне много
🔴 5 златни рецепти от билкар за хора след 40, които страдат от вцепеняване на крайници и профилактика на кръвоносните съдове
Източник: flagman
Коментари
