Skip over navigation

Гласувам за България - Един блог за оптимизма
  • Статии от пресата
  • Успели българи в чужбина
  • Други
  • Facebook
  • Twitter

Зейнеб се ядоса и обясни защо напусна Гала



Зейнеб Маджурова планира да напусне работата си в Нова тв и да се посвети на други дейности, издават нейни близки. Блондинката все по-рядко се включва с кратки рубрики в „На кафе”, а мнозина се запитаха дали не е уволнена.

Засега тя опровергава тези твърдения, но по всяка вероятност няма да е част от предаването през следващия тв сезон, издават запознати. Неотдавна Зизу, както я наричат близките, сподели, че е много заета с лични ангажименти и затова отсъствала от ефира. Не е ясно какви грижи има репортерката, но от снимките й в социалната мрежа се вижда, че всеки месец ходи на дълги почивки с приятеля си Стоян Балевски.





Дали милионерският наследник най-сетне се е осмелил да предложи брак Маджурова или все още се дърпа, засега не е ясно. Говори се, че семейството на Стоян никак не одобрявало блондинката от турски произход за снаха и до този момент това го спирало да предприеме по-сериозна стъпка в отношенията им. Зейнеб се ядосвала, че най-добрата й приятелка Никол Станкулова се сгоди и роди дъщеря, а Балевски отбивал мераците й за деца.

Говори се, че причината била в родителите му, които вярвали, че синът им и светската репортерка са от два различни свята. За да им се хареса, бургазлийката решила да завърши висше образование и записала журналистка в Софийския университет, но ученето й се опънало и все още не е завършила, пише "Уикенд".

„Доскоро бях много заета покрай дейността си в „На кафе”, но сега съм решила да се стегна, да си взема всички изпити и най-накрая да се дипломирам. А дали ще продължа да работя в телевизията, не искам да коментирам”, споделила Зейнеб пред свои колеги от университета.


Какво четем:

🔴 Дъждовна седмица се задава: За днес "жълт код" за порои в 9 области

🔴 Средната пенсия мина 200 евро, но само в София

🔴 Отнемат титла на Анди Руис заради Кубрат Пулев


Източник: Марица



Коментари

 Последвайте ни във facebook!

Статии от пресата

  • Натали Трифонова вече има бюст
  • Делчева: Няма никакви основания да се допуснат големите увеличения, които топлофикациите искат
  • Жена е загинала в тежката катастрофа край село Хитово
  • Емилия Русинова за Петьо Еврото: Няма да участвам в този сценарий
  • Отровиха кучета в Търновско, намериха и обесена котка
  • Погребват Боби Михайлов с мече от внучката
  • Малоумен соц кич - Зарков, уволни си щаба! (ВИДЕО)
  • Милионерски син набута Тита в "Преди обед"
  • Прощалното писмо на майката на Иво Калушев те хваща за гърлото! "Отдавна възприех Ники и Сашо като мои внучета"
  • КТ "Подкрепа": Над 80% от българите са с по-високи сметки за ток
  • Маман на Доган избяга при Радев
  • Ето къде отиват милионите на Боби Михайлов
  • Българка: Никой не ми помогна освен един възрастен ром
  • "Ергенът" Виктор Стоянов стяга сватба с Поли Недкова
  • Михаил Белчев пророчески приживе: "Чувствителните ги убиват по-лесно"

Още статии:

горе

Гласувам за България

  • За блога
  • Статии от пресата
  • Успели българи в чужбина
  • Други

Социални мрежи



© 2011, BGNOW.EU, Всички права запазени