Skip over navigation

Гласувам за България - Един блог за оптимизма
  • Статии от пресата
  • Успели българи в чужбина
  • Други
  • Facebook
  • Twitter

Най-горещата учителка и жена на наш национал взе кардинално решение в живота си [СНИМКИ]



Красивата учителка Силивя Зубева няма да се върне в клас и тази учебна година. Това съобщили пред "Телеграф" от столичното 119-о СУ, където тя преподава.

Зубева беше две години по майчинство, за да се грижи за дъщеря си Ася, а сега си е взела и третата, която е неплатена. По информация на нейни колеги причината за решението й са плановете на нейния съпруг - волейболиста Тодор Скримов, да се завърне в първенството на Русия.









От есента 29-годишният посрещач ще играе за Енисей (Красноярск), а Зубева ще бъде до него. През изминалата кампания перничанинът носеше екипа на италианския Вибо Валентия и му помогна да запази мястото си в елита.

Това ще е вторият отбор на Тошко в руската Суперлига. През сезон 2017/2018 година той се състезаваше за НОВА (Новокуйбишевск). Националът има опит в чужбина и от шампионата на Франция.





Попитан дали има неосъществени мечти във волейбола, Скримов е категоричен: "Да, да спечеля медал с българския национален отбор".

До момента той на няколко пъти остава на крачка от отличията. С националния отбор записва 4-то място на олимпийските игри в Лондон през 2012 година. Четвърти сме и на европейското първенство година по-късно, както и в Световната лига, също през 2013.

Преди да замине за Русия , посрещачът ще има нова възможност да сбъдне мечтата си. От 13 до 29 септември "лъвовете" ще участват в шампионата на Стария континент, който ще се проведе в 4 държави - Франция, Словения, Белгия и Холандия.


Какво четем:

🔴 Ето какво е идеалното тяло според мъжете и според жените!

🔴 Експлоатация на работници в Германия [ВИДЕО]

🔴 Зейнеб зарадва всички със страхотна новина! Честито!

Източник: Марица



Коментари



 Последвайте ни във facebook!

Статии от пресата

  • Предупреждение за 4, 5 и 6 юни
  • Калин Терзийски: Една голяма епоха стигна до края си, Бог да ни прости и пази душата й
  • Любимата на Деян Донков е в шок: Убиха пред очите й... / СНИМКИ
  • Светлана Гущерова катастрофира с дъщеря си на магистралата
  • Емануела им разказа играта: Проговори за Даниела и Мартина, разкри и всички забежки на Мартин / ВИДЕО
  • О, свещена простота! Невиждан резил с Ботев в центъра на София навръх 2 юни Видео
  • "Звезда" от "Биг Брадър" шашна зрителите: не е чувал за сос "Тартар"
  • Нов тежък удар за изтезаваната в Либия медицинска сестра Валя Червеняшка
  • Малко преди да се размажат с нерегистрираната кола, 16-г. шофьор и аверчетата му направили...
  • Фотобомба: Румен Радев стиска юмрук, Илияна Йотова показа бедро, което ще притесни Десислава Радева
  • Диана Русинова потвърди за трагедията на Щъркелово гнездо, показа страшни снимки
  • Жестока драма! Хладилник уби млада майка на 2 дечица в Бургас
  • Изповедта на легендата Николай Арабов: Подписах с ПСЖ, но ченгета ме свалиха от самолета за Париж
  • Стефан Цанев: Военни като Радев не бива да се допускат във властта. Българският народ не трябваше да си избира сам хунта
  • 60-метрова маса събра по комшийски софиянци

Още статии:

горе

Гласувам за България

  • За блога
  • Статии от пресата
  • Успели българи в чужбина
  • Други

Социални мрежи



© 2011, BGNOW.EU, Всички права запазени