Този плаж спечели битката за туристите, днес няма къде врабче да кацне
Плажът в Крайморие е препълнен, буквално няма къде врабче да кацне, установи репортерски екип на Флагман.бг, който днес проверява най-големите ивици на юг от Бургас. Капацитетът на плаж Крайморие към този момент е запълнен, а освен традиционните посетители от Бургас има и много туристи от вътрешността на страната. Усеща се, че кварталът вече е живнал. Хотелите и къщите са гости са отворени и се радват на доста посетители, ресторантите са пълни, а плажните капани буквално врат от клиенти.
„Българските туристи показаха, че обичат нашето Черноморие. Радвам се, че са тук. Ние сме се постарали да се чувстват комфортно, дезинфекцираме редовно и почистваме и се грижим за техния комфорт. Разговарял съм с наемателите на заведения по плажа и те предлагат съвсем нормални цени. Това изненада туристите”, каза концесионерът Николай Димитров.
Плажът в Крайморие реално работи от началото на юни и бе първият, който функционира с поставени чадъри и шезлонги. През последните два уикенда ивицата започна да се пълни, а този уикенд по нищо не отстъпваше на миналата година по същото време.
Какво четем:
🔴 Хора от БКП заплашили Пепа Николова, че ще я гръмнат с пищов🔴 Глобите на КАТ вече ще са връчени, без да знаем
🔴 Важно за всички българи, които ще пътуват към Гърция
Източник: flagman
Коментари
