Фенове бесни на семейство Петканови: Платихте почивката си с нашите гледания





Нова вълна от омраза заля семейство Петканови, които уж щяха да се разделят в края на миналата година. Двамата са заминали на почивка в Доминикана и отседнали в чисто нов луксозен хотел от голяма верига, разположен на един от най-красивите плажове в страната.





Цените за нощувка там започват от близо 500 лева. Фенове обаче хич не се радват на фамилната ваканция и снимките, с които двама пълнят социалните мрежи, пише Хотнюз.

"Почивката е платена с гледанията на видеата, в които уж се разделяхте?“, питат ядосаните последователи на звездната двойка.





Истина е обаче, че Петканови не са дали пари на ваканцията. Тази година хит при пътуванията са Занзибар и Малдиви и Доминакана остава малко в страни от интереса на българите. Затова туристическата фирма, която и без това разполага с платени места в самолета и хотела, е наела Алекс и Дани да правят реклама на самата турагенция и дестинацията, а както знаем те са най-добри в пиара.


Какво четем:

🔴 Ето го новия мъж в живота на жената на Башар Рахал

🔴 Задават се студ и сняг. ВИЖТЕ КОГА

🔴 Тошко Йорданов обяви с кого ще преговаря партията на Слави след вота

Източник: plovdiv24



Коментари



горе