Съпругата на починалия мъж: Аз хванах доктора да го бия, а той се затвори в стаята / ВИДЕО





Съпругата на починалия мъж от Самоков заяви, че ще съди лекарите.

Припомняме, че инцидентът се разигра в събота вечер, когато пациент в тежко състояние бе приет в спешния център в Самоков. По думите на лекарите след като близките на пациента Борислав Петров за разбрали за смъртта му, са нахлули в болницата и са ги пребили.





“Започнаха да ни бутат и да ни гонят, за да излезем навън. В един момент нямаше никой при него. Той остана сам с апаратурата. Никаво внимание не му обърнаха в “Бърза помощ". Поисках да го закараме в София - не ни дадоха", разказа пред Нова тв Маргарита, съпруга на починалия





Жената заяви, че синовете й нямат общо с побоя, тъй като те самите не са били в добро физическо състояние, след като научили за смъртта на баща им.

“Нападението беше от мен, не от синовете ми. Аз хванаха доктора да го бия, а той се затвори в стаята", заяви жената.

Петрова обяви думите на лекарите, че съпругът й имал придружаващи заболявания, за “лъжа" и каза, че ще ги съди.





Двамата й синове са задържани. Според една от снахите на маргарита, обаче, няма причина за това.

“Няма за какво да е задържан съпругът ми. Нямаше бой, само паника.





Това е някаква грешка", каза жената. “Не са удряли докторите, те само попитаха какво става вътре", поясни тя и отрече да са чупили апаратура.


Какво четем:

🔴 Вампирски растения: 15 популярни цветя, които крадат здравето ви ден след ден

🔴 Зверска интрига и скандал след "Ергенът": Алекс пропя за "връзката" си с Виктор / ВИДЕО

🔴 Всички пенсии скачат с минимум 10% от 1 юли

Източник: plovdiv24



Коментари



горе