Абсолютен хит! Този кадър е направен на 300 километра от морето
Снимка във Фейсбук от вчера, 2 август, е една от най-коментираните в социалната мрежа. Ето и една много малка част от мненията под кадъра, публикуван от Нина Делин:
- Обикновено хубавите плажове са край морето, но този не е. А е прекрасен.
- От Варна съм, но като гледам снимката, това изглежда като райско кътче, прекрасно. Ще трябва да се посети.
- Плажът е уникален. Красота. Жалко, че в Русе няма такъв. А колкото до часовете - не само по география, а и по български език доста хора явно са бягали.
Много хора се учудват, че това място всъщност наистина е далеч от морето. Мястото е Никопол, който се намира в Северна България, област Плевен и е на брега на река Дунав. Разстоянието до Варна е около 300 километра.
Какво четем:
🔴 Като в миналото! Методи и Екатерина от село Полето минаха под венчилото в народни носии / СНИМКИ🔴 Това е тайната на ресторантите за хрупкави пържени картофи
🔴 ПАДЕНИЕ: Мира Добрева помага на "бабичка"
Източник: plovdiv24
Коментари
