Водолази откриха русалка в Черно море край Приморско / ВИДЕО
Водолази са открили красива скулптура в Черно море. Става дума за русалка от бетон.
Скулптурата е намерена във водите край Приморско, а кадри показват находката отблизо.
Русалка в Черно море, и то невероятно красива! Русалката е скулптура от бетон потопена на 12 м дълбочина в местността Крокодилите - Приморско. Достъпна е за водолази, които имат ниво Open Water Diver", споделиха във Фейсбук страницата си от Sub Diving и показаха кадри с находката си.
"Невероятна красива преди е имало истинска русалка в зоологическата градина в София. Много малко хора са я виждали, но е починала в последствие. Моята баба ми е разказвала. Имало е много голямо посещение.", твърди една от потребителките - Галина Георгиева.
Други контрират, че русалките са просто мит и нищо повече.
Жена все пак посочва и кой е скулпторът.
Какво четем:
🔴 Благоевградчанин разбра по мейла, че печели 3 млн. паунда от лотарията, но...🔴 Трагедия! Само на 40 г. почина една от най-красивите и известни българки! / СНИМКА
🔴 Първи СНИМКИ показват експлозията в Пловдив
Източник: glasnews
Коментари
