Виктор от "Биг Брадър" свали Лора от "Островът на 100-те гривни" / СНИМКИ
Риалити вселената у нас отново ври и кипи – Виктор от "Биг Брадър" е новата половинка на не кой да е, а на Лора от "Островът на 100-те гривни"!
Емоционалният участник от хитовия сезон на "Брадъра", който предизвика вълна от реакции със своята чувствителност и влечение към Беба, вече е обвързан с една от най-устатите и самоуверени дами от другото популярно риалити.
Лора (26) се прочу с репликите си от първия ден на "Острова": "Всичко е на всяка цена. Мъжете ме разочароваха. Самодостатъчна съм."
Но изглежда, че Виктор е успял да пробие бронята ѝ, като двамата вече не крият връзката си и пускат общи снимки, които излъчват хармония и страст, пише "България днес".
Под най-новата им публикация в Instagram, Лора пише: "Следваща дестинация... ще видим, но няма да забравим нашите усмивки! Не ги забравяйте и вие!"
Дали тази любов ще издържи на напрежението на светлините и камерите, предстои да видим, но феновете вече ги обявиха за „най-неочакваната, но гореща риалити двойка на сезона“
Какво четем:
🔴 Тъжна вест: Почина легендата на Ансамбъл „Пирин" Атанас Шевкенов🔴 Въвеждат промени за делбата на имоти
🔴 Е. Минчев: Преди 10 години д-р Ружа Игнатова ме потърси като притежател на фризьорски салон, след няколко месеца стана бизнес дама
Източник: Блиц
Коментари
