Бърза смяна: Ергенът Виктор Иванов отново е с нова дама след Кристина


Сряда, 25 Март 2026

Любовен спринт без спирачки! Виктор Иванов от "Любов в Рая" отново е в центъра на светския интерес – и този път не заради романтика, а заради скоростта, с която сменя дамите до себе си.

Само дни след раздялата с Кристина Пламенова, риалити героят вече е засечен с ново лице – и то добре познато на зрителите.





Историята започна още във формата, където Виктор излезе "сгоден" за Дениз Хайрула. Малко след това обаче тя остана в миналото, а на нейно място се появи Кристина.





Днес и тя вече е част от историята. А новото име до Виктор е Симона Пантова – участничка от актуалния сезон на "Ергенът". По информация от светските среди двамата вече са били засичани няколко пъти заедно, пише Crimesbg.com.





Първоначално Виктор и Симона са били в обща компания с други участнички от формата – сред тях Цветита, Татяна и Доника. Малко по-късно обаче са видени и насаме, в доста по-близка атмосфера.


Кога точно се е завъртяла тази нова връзка остава неясно, но фактът е един – всичко се случва буквално дни след края на предишната.

Големият въпрос сега е как ще приеме ситуацията Кристина Пламенова, с която Виктор до скоро живееше на семейни начала. И дали ще има реакция или ще предпочете мълчание.


Какво четем:

🔴 Съдът спря делото „Коцев": Двама от подсъдимите са кандидати за депутати

🔴 Нови твърдения: Тризначките гонили майка си с нож в Благоевград

🔴 Преобърна се животът на Илиянчо и баба Блага след Бригада нов дом: Майка ми не ми липсва


Източник: Блиц



Коментари

горе