"Батко, той искаше да ме убие": Жената, нападната с чук и пистолет в Русе, е подавала множество сигнали



Екшън в Русе. 50-годишен блъсна колата на съпругата си, после извади чук и пистолет срещу нея. Нападателят е издирен и задържан.

„Опасната ситуация се разиграва малко преди 08:00 часа на улица „Доростол“. Жената е оставила детето си на градина, когато автомобилът на съпруга ѝ влиза с мръсна газ срещу движението и блъска колата ѝ.





„Чух удар и отидох да видя какво се случва. Тогава видях - от автомобила излезе човек с чук и почна да удря с него по стъклата на другия автомобил, с когото се сблъска“, разказва пред бТВ свидетелка на случилото се.





Съпругът, с когото са в развод, вади и пистолет. А според вуйчото на жената Меджнун Мустафов – дори е стрелял по нея.

„Не знаем дали е бил боен, или с халосни патрони. Тя е в шок, много изплашена. Каза ми: „Батко, батко, той искаше да ме убие“, разказва Меджнун Мустафов.





Срещу мъжа има издадена заповед за защита, но той няколко пъти е нарушавана. За последната седмица срещу него са подавани четири сигнала.

Полицията проверява сигналите. А нападателят е задържан, след като е напуснал мястото на инцидента.


Какво четем:

🔴 Карта за всички шофьори в София за 24 май

🔴 Лена Бориславова: Почивай в мир, приятелю!

🔴 Страшен порой се изля в Троян, улиците станаха реки

Източник: Petel



Коментари



горе