Изчезнал е националният рекордьор Живко Виденов

Националният рекордьор на България на 60 метра с препятствия и 110 метра с препятствия Живко Виденов е в неизвестност от четвъртък (11.06.2026 г.), съобщи сестра му Диана Тодорова с пост във Фейсбук, молейки всеки, който има някаква информация, да се отзове, предаде Спортал.
!! МОЛЯ СПОДЕЛЯЙТЕ !!
!! МОЛБА ЗА ПОМОЩ !!
“Брат ми Живко Виденов е в неизвестност от четвъртък 11.06.2026г след служебно мероприятие в
Парк-хотел Витоша.
Моля, ако някой го види или разполага с информация да съобщи на тел.112, най-близкото Районно управление на МВР или на тел.0.
Ще бъда благодарна на всеки, който помогне да намеря братчето си”, написа жената във Фейсбук.
Наскоро Виденов беше назначен като координатор и връзка на комисиите в Управителния съвет на Българската федерация по лека атлетика. Той е изчезнал именно след последното редовно отчетно общо събрание на БФЛА, което се проведе в четвъртък
Какво четем:
🔴 52-годишният мъж от катастрофата край град Шипка е починал🔴 Какво става с NOVA? Спря да излъчва сигнал
🔴 Дадоха на българка да напише думи за трети клас на дъска, издъни се много
Източник: Petel
