Момиче от Варненско е в неизвестност, семейството подозира отвличане


Събота, 25 Юли 2026

Младо момиче е в неизвестност, след като по данни на нейни близки е изчезнало на 24 юли около 4:30 часа. В социалните мрежи беше разпространен призив за съдействие, според който се издирва Елизабета Вероникова Радостинова от село Синдел, област Варна.





Според публикуваната информация близките се опасяват, че момичето може да е станало жертва на отвличане. Към момента обаче няма официално потвърждение от страна на органите на реда за причините около изчезването ѝ.

Във Фейсбук Младен Юлиянов, който се представя за неин баща, пише, че подозира, че тя е отвлечена от сводници и твърди, че от полицията все още няма съдействие. 





От името на организаторите на издирването беше разпространено и следното съобщение:





„В момента очакваме информация и указания от органите на МВР. Подготвени сме и сме в готовност да реагираме незабавно при всяко развитие на ситуацията и при необходимост да започнем организирани действия.

Молим всички да запазят спокойствие, да не разпространяват непотвърдена информация и да следят само официалните съобщения. При нова информация ще ви уведомим своевременно.

Благодарим на всички за подкрепата и съпричастността!“

Някои коментиращи в мрежата съобщават, че са я виждали.





Близките призовават всеки, който разполага с достоверна информация за местонахождението на момичето, незабавно да се свърже с органите на МВР или с посочения в публикацията телефон за контакт.

Към момента се очаква официална информация от полицията относно случая. 


Какво четем:

🔴 Остава зад решетки: Асен, който отвлече 11-г. Наталия, призна защо го е направил

🔴 Козилата избухна срещу бюджета на Радев: Направен е за "наши си хора"

🔴 Бунт срещу новите цени на парното


Източник: Блиц



Коментари

горе