12-годишно момиченце падна в шахта в столичен комплекс

Дете падна в шахта на комплекса „Червено знаме“ в София. Сигналът за инцидента е подаден в 17:52 часа.
Момиченцето - на 12 години, си е играло с други деца, когато е паднало.
По първоначална информация височината е около 5-6 метра. В шахтата не е имало вода.
Детето е контактно.
На място е изпратен екип на Спешна помощ. При прегледа са установени леки наранявания - охлузване на крака и в областта на кръста.
Детето ще бъде откарано в „Пирогов“ за обстоен преглед.
Причините за инцидента се изясняват.
Какво четем:
🔴 Борят се за живота на жената от катастрофата с двамата загинали 9-г. футболисти🔴 Нечовешката трагедия на магистрала „Тракия": Разбра се какви са били загиналите деца
🔴 Траур във футбола ни след ужасa на АМ "Тракия" със загинали таланти на Славия
Източник: Блиц
